Baner
O FIRMIE » O nas
O nas
DiM
     DiM Hotele Sp. z o.o.  jest firmą inwestorską, powołaną do życia w 2010 roku.
Głównym profilem naszej działalności są inwestycje związane z branżą hotelarską.
Inwestujemy w przedsięwzięcia związane z nabywaniem nieruchomości, poszukując terenów z przeznaczeniem na zabudowę hotelową, w atrakcyjnych lokalizacjach biznesowych i turystycznych.
Rewitalizujemy również, oraz rozbudowywujemy obiekty już istniejące, w szczególności zespoły wypoczynkowo-konferencyjne, Spa i Wellnes.
Do naszych projektów angażujemy wysoko wykwalifikowanych i doświadczonych projektantów, architektów, instalatorów, rzeczoznawców i wykonawców.
Nasza spójna koncepcja biznesowa i stosowanie światowych standartów, pozwalają nam również podnosić efektywność, tak ważnych we współczesnym świecie, działań ekologicznych związanych z prowadzeniem tego typu działalności.
Nasze inwestycje oddajemy jedynie w ręce operatorów spełniających międzynarodowe standardy i normy jakościowe.
Najważniejsza dla nas, niezależnie od tego, czy są to sieci franczyzowe, czy duże konsorcja o zasięgu globalnym, jest jakość oferowanych usług i zadowolenie potencjalnych odbiorców.
Łódź
Łódź
Rypin
Rypin
DiM HOTELE Sp. z o.o., 02-796 Warszawa, ul. Wąwozowa 18 lokal 158
Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, KRS nr 0000345984 REGON: 340693215, NIP: 8921467990, Kapitał zakładowy: 780 000,00 PLN
Projekt i wykonanie: rumac.pl